GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 4217344
nr 421 7344
Urna
med lock, Imari, 1700/1800-tal, höjd: 35 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 7 augusti 2006
Imariporslin